Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
31.363,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 31363.65 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 İ5-1335U 40Gb 512 Gb Ssd 14" Wuxga Windows 11 Home 21Jk0003tx Bt23 32.671,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 32671.49 Lenovo Tp E14 G5 I5 1335U 40Gb 512Gb Ssd 14 Inç Wuxga W11H 21Jk0003Txbt23 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
33.631,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 33631.05 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 i5-1335U 40GB 512 GB SSD 14" WUXGA Windows 11 Home 21JK0003TX BT23Satıcı: BT TEKNOLOJİ
33.702,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 33702.86 Lenovo ThinkPad E14 Gen5 21Jk0003Tx Bt23 i5 1335U 14" 40 GB RAM 512 GB SSD Wuxga Windows 11 Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
34.353,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34353.23 Lenovo Thinkpad E14 Gen5 I5-1335U 40GB 512 GB SSD 14" Wuxga Windows 11 Home 21JK0003TX BT23Satıcı: BT Teknoloji
34.565,45 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 34575.45