Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: notebookstore | 1 yorum
31.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 31309 Lenovo Thinkpad E14 G4 Intel Core I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd Win11pro 14" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21E30069txSatıcı: Notebook Store
31.621,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 31621.14 Lenovo Thinkpad E14 G4 Intel Core İ5-1235U 16GB 512GB SSD Win11Pro 14" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21E30069TXSatıcı: NotebookStore
31.621,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31621.15 LENOVO Thinkpad E14 G4 I5-1235u 16gb 512gb Ssd W11 P 14" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21e30069txSatıcı: notebookstore
31.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31799.00 Lenovo ThinkPad E14 G4 21E30069TX i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 14" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
31.938,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 31938.69 Lenovo ThinkPad E14 G4 21E30069Tx Intel Core i5 1235U 14" 16 GB RAM 512 GB SSD W11Pro FHD LaptopSatıcı: NotebookStore
32.938,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 32938.69