Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory | 1 yorum
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 25499.00 Lenovo ThinkPad E14 G4 21E30086TX i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
26.764,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 26764.36 Lenovo Thinkpad E14 Gen 4 Intel Core İ5-1235U 16 Gb 512 Gb Ssd 14'' Freedos - 21E30086txSatıcı: Zitek Bilişim
27.345,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 27345.47 Lenovo Thinkpad E14 Gen 4 Intel I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 14'' Free Dos 21E30086TX ZI701 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
27.778,29 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 27788.29 LENOVO Tp E14 G4 I5-1235u 16gb 512gb Dos 21e30086tx Dizüstü BilgisayarSatıcı: Zitek Bilişim
28.127,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 28127.81 Lenovo Thinkpad E14 G4 I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 14 Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar 21E30086txSatıcı: Notebook Store
28.353,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 28353.83 Lenovo Thinkpad E14 G4 I5-1235U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21E30086TXSatıcı: NotebookStore
28.644,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 28644.79 LENOVO THINKPAD E14 21E30086TX i5-1235U 16GB 512GB SSD 14" FDOSSatıcı: notebookstore | 4 yorum
28.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 29009 Lenovo E14 21E30086Tx I5-1235U 16Gb 512Ssd 14 Inç Fhd Fdos SiyahSatıcı: NotebookStore
29.689,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 29689.87 Lenovo Thinkpad E14 G4 I5-1235U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21E30086TXSatıcı: notebookstore
29.689,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29699 Lenovo ThinkPad E14 G4 21E30086TX i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: İntegraKurumsal
30.959,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
11 30959.83 Lenovo Thinkpad E14 Gen 4 Intel Core i5-1235U 24 GB 256 GB SSD 14'' Windows 11 Home 21E30086TX Zi753Satıcı: Zitek Bilişim
31.448,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 31448.23 LENOVO Tp E14 G4 I5-1235u 16gb 512gb Dos 21e30086tx Dizüstü BilgisayarSatıcı: İntegra Bilgisayar
32.468,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
13 32468.94