Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70092TX 026 Satıcı: notebookstore
66.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 66490.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 5 125U 32GB 1TB SSD 14 WUXGA W11P Notebook 21M7002PTX 013 Satıcı: Notebookstore
76.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 76100
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 5 125U 32GB 1tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M7002PTX 013 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore | 1 yorum
76.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 76090.00
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 5 125U 32GB 1tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70092TX 026 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore | 1 yorum
76.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 76090.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 5 125U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M7002PTX 013 Satıcı: NotebookStore
76.594,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 76594.74
Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70092TX 026 Satıcı: NotebookStore
76.594,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 76594.74
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK