Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 001 Satıcı: notebookstore
62.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 62990.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi703 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
67.395,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 67395.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi703 Satıcı: Zitek Bilişim
67.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
3 67850.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21M70031TX 001 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
68.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 68790.00
LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 001 Satıcı: notebookstore
68.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 68790.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 001 Satıcı: NotebookStore
68.910,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
6 68910.52
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 32 GB Ram 512 GB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI703 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
71.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 71350.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK