Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 003 Satıcı: notebookstore
70.660,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 70660.45
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi704 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
72.053,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 72053.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi704 Satıcı: Zitek Bilişim
72.783,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 72783.00
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 32 GB Ram 1 Tb SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI704 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
76.283,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 76283.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 1tb SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21M70031TX 003 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: ETDBilgisayar | 1 yorum
79.038,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 79038.96
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK