Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 21M70031TX-005 16GB 1tb Arc Graphics Freedos 14" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Karinabilişim
63.519,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 63519.90
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 005 Satıcı: notebookstore
70.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 70990.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2tb SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21M70031TX 005 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
77.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 77490.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi705 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
77.644,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 77644.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70031TX 005 Satıcı: NotebookStore
78.068,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 78068.42
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi705 Satıcı: Zitek Bilişim
78.702,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 78702.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi705 Satıcı: Zitek Bilişim
82.202,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
7 82212
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK