Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi708 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
86.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 86029.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi708 Satıcı: Zitek Bilişim
87.583,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 87583.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi708 Satıcı: Zitek Bilişim
91.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 91093
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 48 GB Ram 2 Tb SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI708 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
91.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 91083.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen6 Intel Core Ultra 7 155H Ddr5 48GB 2tb SSD Intel® Aı Boost 14" Wuxga IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TXF19 + Zetta Çanta - 2 TB - 48 GB
Satıcı: Per4mance
106.182,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 106182.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK