Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi710 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
93.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 93794.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi710 Satıcı: Zitek Bilişim
95.804,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 95804.00
LENOVO E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi710 Satıcı: Zitek Bilişim
99.304,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 99314
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 64 GB Ram 1 Tb SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI710 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
99.304,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 99304.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 21M70031TX-004 64GB 512GB Arc Graphics Freedos 14" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Karinabilişim
105.019,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 105019.56
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK