Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 21M70031TX-006 24GB 1tb Arc Graphics Freedos 14" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Karinabilişim
74.812,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 74812.32
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi711 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
99.384,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 99384.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Freedos 21M70031TX Zi711 Satıcı: Zitek Bilişim
101.724,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 101724.00
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 64 GB Ram 2 Tb SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI711 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
105.224,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 105224.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK