Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 012 Satıcı: notebookstore
59.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 59990.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 16 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi713 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
63.358,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 63358.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 1tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70031TX 012 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: notebookstore
63.622,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 63622.30
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 16 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi713 Satıcı: Zitek Bilişim
63.721,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 63721.25
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 14 WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 012 Satıcı: Notebookstore
65.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
5 65600
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 012 Satıcı: NotebookStore
65.590,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 65590.01
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 1tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70031TX 012 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: ETDBilgisayar
65.959,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 65959.99
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 16 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi713 Satıcı: Zitek Bilişim
67.075,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 67085
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK