Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 011 Satıcı: notebookstore
64.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 64990.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70031TX 011 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
68.666,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 68666.30
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi715 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
69.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 69880.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi715 Satıcı: Zitek Bilişim
70.481,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 70481.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 011 Satıcı: NotebookStore
71.015,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 71015.79
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 21M70031TX-011 16GB 2tb Arc Graphics Freedos 14" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Karinabilişim
73.400,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 73400.77
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi715 Satıcı: Zitek Bilişim
73.981,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 73991
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK