Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 015 Satıcı: notebookstore
72.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 72990.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70031TX 015 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
79.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 79490.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi717 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
80.128,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 80128.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 32GB 2TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70031TX 015 Satıcı: NotebookStore
80.173,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 80173.69
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi717 Satıcı: Zitek Bilişim
81.334,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 81334.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 32 GB RAM 2 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi717 Satıcı: Zitek Bilişim
84.834,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 84844
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 32 GB Ram 2 Tb SSD Windows 11 Pro 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI717 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
84.834,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 84834.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK