Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi719 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
82.923,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 82923.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi719 Satıcı: Zitek Bilişim
84.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 84294.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 48 GB RAM 1 TB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi719 Satıcı: Zitek Bilişim
87.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 87804
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 48 GB Ram 1 Tb SSD Windows 11 Pro 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI719 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
87.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 87794.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen6 Intel Core Ultra 7 155H Ddr5 48GB 1tb SSD Intel® Aı Boost 14" Wuxga IPS Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TXP18 + Zetta Çanta - 1 TB - 48 GB
Satıcı: Per4mance | 1 yorum
108.338,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 108338.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK