Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi721 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
91.620,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 91620.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi721 Satıcı: Zitek Bilişim
93.503,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 93503.00
Lenovo E14 GEN6 Intel Ultra 7-155H 64 GB RAM 512 GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro 21M70031TX Zi721 Satıcı: Zitek Bilişim
97.003,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 97013
Lenovo E14 Gen6 Intel Ultra 7-155H 64 GB Ram 512 GB SSD Windows 11 Pro 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TX ZI721 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
97.003,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 97003.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen6 Intel Core Ultra 7 155H Ddr5 64GB 512GB SSD Intel® Aı Boost 14" Wuxga IPS Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21M70031TXP21 + Zetta Çanta - 512 GB - 64 GB
Satıcı: Per4mance | 1 yorum
116.423,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 116423.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK