Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70091TX Laptop Fiyatları

Lenovo E14 21M70091tx Ultra7 155H 16Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Teknoraks

46.012,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 46012.30
Lenovo ThinkPad E14 Gen6 21M70091TX Ultra 7 155H 16 GB 512 GB SSD Arc Graphics 14" WUXGA Notebook

Satıcı: Notebookstore

52.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 52800
Lenovo ThinkPad E14 21M70091TX Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: notebookstore

52.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 52690.00
LENOVO NB THINKPAD E14 21M70091TX ULTRA 7 266H 16GB 512SSD O/B 14 DOS

Satıcı: Kraft online

53.815,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 53815.57
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M70091TX U7-155H 16 GB 512 GB 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

54.792,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 54792.60
Lenovo Thinkpad E14 21M70091tx Ultra 7 155H 16 Gb Ram 512 Gb Ssd 14 Freedos F7

Satıcı: KUANTUM SANAL

55.302,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 55302.80
Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 21M70091TX U7-155H 16 GB 512 GB 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KraftOnline

55.340,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 55340.90
Lenovo E14 21M70091TX Intel Ultra 7 155H 16GB RAM 512GB SSD 14" IPS FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NotebookStore

55.375,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 55375.50
Lenovo Nb E14 21M70091TX Ultra 7-155H 16GB 512GB SSD 14" Dos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: RemBilgisayar

56.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 56508.00
Lenovo Nb Thınkpad E14 21M70091tx Ultra 7 155H 16Gb 512Ssd O/B 14 Dos

Satıcı: Netsiparis

56.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 56765.00
LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 21M70091TX U7-155H 16 GB 512 GB 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Kraft Online

57.602,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 57602.60
Lenovo E14 G6 21M70091TX U7-155H 16GB 512GB 14"FHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

58.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 58090.00
Lenovo Thinkpad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21M70091TX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: notebookstore

58.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 58290.00
LENOVO ThinkPad E14 Gen 6 Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21M70091TX

Satıcı: notebookstore

58.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 58290.00
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 7 155H 16Gb 512Gb Ssd 14 Inç Fdos 21M70091Tx Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NotebookStore

58.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 58290.00
Lenovo ThinkPad E14 21M70091TX Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: netsiparis

59.554,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 59554.40
LENOVO 14 THINKPAD E14 G6 21M70091TX ULTRA 7 155H-16GB DDR5 RAM-512GB NMVE-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

62.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

17 62663.00

Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70091TX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70091TX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70091TX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313 mm
• Derinlik 219.3 mm
• Kalınlık 17.99 mm
• Ağırlık 1.44 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155H
• İşlemci Temel Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.90 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 Gen 2 (x1) 20Gbps
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p IR Hybrid Kapatılabilir Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör
• Pil Gücü 57.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding

Lenovo ThinkPad E14 G6 21M70091TX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.