Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U 24GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70092TX 025 Satıcı: notebookstore
61.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 61390.00
Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U 24GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70092TX 025 Satıcı: TM-MARKET
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 66009
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 5 125U 24GB 1tb SSD 14" Wuxga W11P Notebook 21M70092TX 025 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: notebookstore | 1 yorum
69.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 69090.00
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 5 125U 24Gb 1Tb Ssd 14 Inç W11P 21M70092Tx 025 Notebook Siyah Satıcı: NotebookStore
69.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 69090.00
Lenovo ThinkPad E14 G6 Ultra 5 125U 24GB 1TB SSD 14" WUXGA W11P Notebook 21M70092TX 025 Satıcı: NotebookStore
69.226,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 69226.31
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK