Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 G6 21M8S0LRTXZi701 Ultra 7-155U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
66.090,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 66090.46
Thinkpad E14 G6 Ultra 7-155U 32 GB Ram 512 GB SSD 14" Windows 11 Pro 21M8S0LRTX ZI715 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
66.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 66780.00
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 7-155U 32 GB RAM 512 GB SSD 14" Windows 11 Pro 21M8S0LRTX Zi715 Satıcı: Zitek Bilişim
67.198,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 67198.00
LENOVO Thinkpad E14 G6 Ultra 7-155U 32 GB RAM 512 GB SSD 14" Windows 11 Pro 21M8S0LRTX Zi715 Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 70009
Lenovo Thinkpad E14 G6 Ultra 7-155U 32 GB Ram 512 GB SSD 14" Windows 11 Pro 21M8S0LRTX ZI715
Satıcı: Zitek Bilişim
70.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 70698.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK