Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX 023 Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkpad E14 G7 21SX007CTX 023 Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EK_AY

77.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 77550.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 79009
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: Alışverisdünyasi-center

79.419,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 79419.05
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: notebookstore

79.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 79490.00
Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd 14" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 21Sx007ctx 023

Satıcı: Alışverişdünyası Center

79.837,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 79837.10
Lenovo Thinkpad E14 G7 21SX007CTX 023 Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: notebookstore

81.018,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 81018.60
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: ALİSVERİSDUNYASİ-CENTER

82.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 82099.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD 14" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Alışverişdünyası-Center | 1 yorum

83.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 83099.00
LENOVO ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER

83.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 83099.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD 14" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: notebookstore | 1 yorum

85.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 85789.07
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd 14 Inç W11P 21Sx007Ctx 023 Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NotebookStore

86.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 86190.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: NotebookStore

87.226,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 87226.32
LENOVO ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 21SX007CTX 023

Satıcı: notebookstore

90.726,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 90726.32

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX 023 Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX 023 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX 023 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313 mm
• Derinlik 220.3 mm
• Kalınlık 19.7 mm
• Ağırlık 1.34 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör
• Pil Gücü 64.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX 023 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.