Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX (16GBRAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Fiyatları

Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 16GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 004

Satıcı: notebookstore

64.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 64990.00
Lenovo Thinkpad E14 21Sx007ctx Ultra 7 255H 16 Gb Ram 1 Tb Ssd 14 Freedos F9

Satıcı: KUANTUM SANAL

66.363,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 66363.40
Lenovo ThinkPad E14 21SX007CTX Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD 14 FreeDOS F9

Satıcı: KUANTUMSANAL

66.873,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 66873.59
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ701

Satıcı: Zitek Bilişim

70.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 70810.00
Lenovo Thinkpad E14 21SX007CTX Ultra 7 255H 16 GB Ram 1 Tb SSD 14 Freedos F9

Satıcı: Kuantum

71.994,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 71994.60
LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ701

Satıcı: Zitek Bilişim

74.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 74320
Lenovo Thinkpad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 16 GB Ram 1 Tb SSD Dos Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ701

Satıcı: Zitek Bilişim

74.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 74310.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 16GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 004

Satıcı: Notebookstore

75.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 75200
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 16Gb 1Tb Ssd 14 Inç Fdos 21Sx007Ctx 004 Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: NotebookStore

75.190,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 75190.01
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 16GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 004

Satıcı: NotebookStore

75.647,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 75647.37

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX (16GBRAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX (16GBRAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX (16GBRAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313 mm
• Derinlik 220.3 mm
• Kalınlık 19.7 mm
• Ağırlık 1.34 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör
• Pil Gücü 64.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007CTX (16GBRAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.