Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 006 Satıcı: notebookstore
73.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 73990.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21SX007CTX 006 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
74.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 74990.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21SX007CTX 006 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim
75.124,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 75124.50
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ707 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
81.370,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 81370.00
Lenovo Thinkpad E14 21Sx007ctx Ultra 7 255H 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 14 Freedos F21
Satıcı: KUANTUM SANAL
81.907,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 81907.90
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 006 Satıcı: Notebookstore
82.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 83000
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd 14 Inç Fdos 21Sx007Ctx 006 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
82.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 82990.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 006 Satıcı: NotebookStore
83.857,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 83857.89
LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ707 Satıcı: Zitek Bilişim
86.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 sn önce
9 86159
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK