Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo E14 Thinkpad 21SX007CTX Ultra 7 255H 32GB Ram 512GB SSD Freedos K19 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim
69.934,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 69934.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 002 Satıcı: notebookstore
69.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 69990.00
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 32 GB RAM 512 GB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ705 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
76.712,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 76712.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 002 Satıcı: Notebookstore
76.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
4 76800
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Notebook 21SX007CTX 002 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
76.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 76790.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 7 255H 32Gb 512Gb Ssd 14 Inç Fdos 21Sx007Ctx 002 Dizüstü Bilgisayar Siyah Satıcı: NotebookStore
76.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 76790.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 7 255H 32GB 512GB SSD 14" WUXGA Freedos Notebook 21SX007CTX 002 Satıcı: NotebookStore
77.331,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 77331.58
Lenovo Thinkpad E14 21Sx007ctx Ultra 7 255H 32 Gb Ram 512 Gb Ssd 14 Freedos F19
Satıcı: KUANTUM SANAL
77.722,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 77722.90
LENOVO ThinkPad E14 Gen 7 Ultra 7 255H 32 GB RAM 512 GB SSD DOS Arc 140T 14" 21SX007CTX Zİ705 Satıcı: Zitek Bilişim
81.216,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
9 81226
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK