Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Laptop Fiyatları

Lenovo Thinkpad E14 G7 Intel Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SX007DTX + Thinkpad Çanta ve Mouse - 512 GB - 16 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

53.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 53999.10
Lenovo Thinkpad E14 21SX007DTX G7 Ultra 5-225U 16 GB 512 GB 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknostok

55.317,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 55317.86
Lenovo Thinkpad E14 G7 21Sx007dtx Ultra 5 225U 16Gb 512Ssd 14" Fullhd+ Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Lowell Teknoloji

55.790,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 55790.20
LENOVO ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Siyah Notebook

Satıcı: netsipariş

55.828,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 55828.62
Lenovo Thinkpad E14 21SX007DTX G7 Ultra 5-225U 16 GB 512 GB 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: lowellteknoloji

56.107,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 56107.66
Lenovo Thinkpad E14 G7 21Sx007dtx Ultra 5-225U 16Gb 512Gb Ssd O/B Intel Uhd 14" Dos Siyah Notebook

Satıcı: Netsiparis

56.490,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 56490.90
LENOVO ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Siyah Notebook

Satıcı: LowellTeknoloji

56.704,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 56704.55
Lenovo ThinkPad E14 21SX007DTX Ultra5 225U 16GB 512SSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TM-MARKET

57.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 57930
LENOVO ThinkPad E14 G7 Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD 14" DOS 21SX007DTX

Satıcı: Aison

58.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 58708.00
Lenovo ThinkPad E14 G7 Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD 14" DOS 21SX007DTX

Satıcı: Zitek Bilişim

58.741,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 58741.35
Lenovo ThinkPad E14 21SX007DTX Ultra5 225U 16GB 512SSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

58.907,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 58907.52
LENOVO ThinkPad E14 G7 Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD 14" DOS 21SX007DTX

Satıcı: Zitek Bilişim

59.507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 59507.00
Lenovo Thinkpad E14 G7 Ultra 5-225U 16GB 512GB SSD 14" Dos 21SX007DTX - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Lowell Teknoloji

59.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 59949.00

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313 mm
• Derinlik 220.3 mm
• Kalınlık 19.7 mm
• Ağırlık 1.34 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 225U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç)
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Uyku Modunda Şarj Desteği USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Harman Hoparlör
• Pil Gücü 64.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkPad E14 G7 21SX007DTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.