Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E14 21SX007GTX Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD Intel Arc 14 WUXGA Windows 11 Pro Satıcı: KUANTUMSANAL
82.537,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 82537.68
Lenovo Thinkpad E14 G7 21SX007GTX U7-255H 32GB 1TB SSD 14" W11Pro Satıcı: KUANTUM
84.415,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 84415.29
Lenovo Thinkpad E14 21Sx007gtx Ultra 7 255H 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 14 Windows 11 Pro F22
Satıcı: KUANTUM SANAL
84.897,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 84897.30
Lenovo ThinkPad E14 21SX007GTX Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD 14 Windows 11 Pro F22 Satıcı: KUANTUMSANAL
85.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 85550.00
Lenovo Nb E14 Thınkpad 21SX007GTX Ultra7 255H 32GB 1tb SSD O/b 14 WIN11PRO - Yok - 32 GB
Satıcı: Kuantum
88.858,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 88858.20
Lenovo Thinkpad E14 21SX007GTX Ultra 7 255H 32 GB Ram 1 Tb SSD 14 Windows 11 Pro F22
Satıcı: Kuantum
92.101,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 92101.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK