Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 2SBilgisayar | 3 yorum
24.228,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 24228.44 Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 20TD004JTX i5-1135G7 8GB 512GB SSD 2GB MX450 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: 2S Bilgisayar
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 26009 Lenovo Thinkpad E15 Intel Core i5-1135G7 8GB 512GB SSD MX450-2 GB 15.6" Freedos FHD Taşınabilir Bilgisayar 20TD004JTX - SiyahSatıcı: 2S Bilgisayar | 9 yorum
26.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 26909 Lenovo ThinkPad E15 G2 20TD004JTX i5-1135G7 8 GB 51MX450 15.6" FHD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: ZDS
28.913,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 28913.35 Lenovo ThinkPad E15 G2 20TD004JTX i5-1135G7 8 GB 51MX450 15.6" FHD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM
29.059,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 29059.02 Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 20TD004JTX i5-1135G7 8GB 512GB SSD 2GB MX450 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: Derin Bilişim
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 29209 Lenovo E15 Intel Core I5-1135 8GB 512GB SSD MX450 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar 20TD004JTXSatıcı: karbiltrabzon | 1 yorum
30.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 30010