Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: vizyonbilgisayar
27.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 27599.00 Lenovo ThinkPad E15 G4 21E6005HTX i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Netsiparis
27.736,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27736.00 LENOVO THINKPAD E15 21E6005HTX i5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" W11PROSatıcı: Vizyon Bilgisayar
28.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 28010 LENOVO Thinkpad E15 21e6005htx I5-1235u 16gb 256gb Ssd 15.6 Fhd Windows 11 Pro 21E6005HTXSatıcı: NETSİPARİS
29.677,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 29677.50 Lenovo ThinkPad E15 G4 21E6005HTX i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
33.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 33699.00 Lenovo Nb // Thınkpad E15 21E6005htx I5-1235U 16Gb 256Ssd O/B 15.6 Wın11proSatıcı: Üncom Bilgisayar
34.806,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 34806.44 Lenovo ThinkPad E15 21E6005Htx Intel Core i5 1235U 15.6" 16 GB RAM 256 GB SSD FHD W11Pro LaptopSatıcı: NotebookStore
35.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 35199.00 Lenovo Nb // E15 Thınkpad 21E6005htx I5-1235U 16Gb 256Ssd O/B 15.6 Wın11pro 39.879,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 39879.04