Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntegraKurumsal
33.304,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 33304.10 Lenovo Thinkpad E15 G4 Intel Core İ5-1235U 16 Gb 256 Gb Windows 10 Home 15.6" Fhd 21E6006vtx1039 33.213,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 33213.28 LENOVO Thinkpad E15 G4 Intel Core I5-1235u 16 Gb 256 Gb Windows 10 Home 15.6" Fhd 21e6006vtx1039 21E6006VTX1039 34.778,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 34778.30 Lenovo ThinkPad E15 G4 21E6006Vtx1039 Intel Core i5-1235U 15.6" 16 GB RAM 256 GB SSD FHD W10Home LaptopSatıcı: İntegra Bilgisayar
34.778,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 34778.30 Lenovo Thinkpad E15 G4 Intel Core I5-1235U 16 GB 256 GB Windows 10 Home 15.6" Fhd 21E6006VTX1039Satıcı: İntegra Bilgisayar
35.689,52 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 35699.52 Lenovo Thinkpad E15 G4 Intel Core i5-1235U 16 GB 256 GB Windows 10 Home 15.6" FHD 21E6006VTX1039Satıcı: İntegra Bilgisayar
37.253,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 37253.23