Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 2SBilgisayar | 3 yorum
25.858,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 25858.08 Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 20TD004JTX i5-1135G7 8GB 512GB SSD 2GB MX450 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: 2S Bilgisayar
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 26009 Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 20TD004JTX i5-1135G7 8GB 512GB SSD 2GB MX450 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: Derin Bilişim
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 29209 LENOVO Thinkpad E15 I5 1135g7 8gb 512gb Ssd Mx450 15.6" Fdos 20td004jtxSatıcı: ZDS BİLİŞİM
29.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 29900.00 Lenovo E15 Intel Core I5-1135 8GB 512GB SSD MX450 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar 20TD004JTXSatıcı: karbiltrabzon | 1 yorum
30.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 30010 Lenovo ThinkPad E15 G2 20TD004JTX i5-1135G7 8 GB 51MX450 15.6" FHD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: ZDS
30.066,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 30066.15 Lenovo ThinkPad E15 G2 20TD004JTX i5-1135G7 8 GB 51MX450 15.6" FHD Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM
30.212,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
7 30212.54