Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
28.634,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 28634.88 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 İ5-1335U 16 Gb 1 Tbssd 16" Wuxga Freedos 21Jn0005tx Bt9 30.000,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30000.46 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 16 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Freedos 21JN0005TX BT9Satıcı: BT Teknoloji
30.588,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
3 30588.07 Lenovo Tp E16 G1 I5 1335U 16 Gb 1 Tb Ssd 16 Inç Wuxga Freedos 21Jn0005Tx Bt9 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
30.880,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 30880.53 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 I5-1335U 16 GB 1 Tbssd 16" Wuxga Freedos 21JN0005TX Bt9Satıcı: BT Teknoloji
31.738,34 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 31748.34 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 16 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Freedos 21JN0005TX BT9Satıcı: BT TEKNOLOJİ
32.235,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 32235.71