Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
31.462,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 31462.25 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 İ5-1335U 16 Gb 1 Tbssd 16" Wuxga Windows 11 Pro 21Jn0005tx Bt41Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.760,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 31760.52 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 16 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Windows 11 Pro 21JN0005TX BT41Satıcı: BT Teknoloji
32.214,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 32214.60 Lenovo Tp E16 G1 I5 1335U 16 Gb 1 Tb Ssd 16 Inç Wuxga W11P 21Jn0005Tx Bt41 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
32.722,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 32722.46 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 16 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Windows 11 Pro 21JN0005TX BT41Satıcı: BT TEKNOLOJİ
32.792,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 32792.28 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 I5-1335U 16 GB 1 Tbssd 16" Wuxga Windows 11 Pro 21JN0005TX BT41Satıcı: BT Teknoloji
33.426,17 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 33436.17