Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
29.823,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 29823.11 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 İ5-1335U 24 Gb 512 Gb Ssd 16" Wuxga Freedos 21Jn0005tx Bt6Satıcı: BT TEKNOLOJİ
30.157,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30157.53 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Freedos 21JN0005TX BT6Satıcı: BT Teknoloji
30.588,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 30588.07 Lenovo Tp E16 G1 I5 1335U 24Gb 512Gb Ssd 16 Inç Wuxga Freedos 21Jn0005Tx Bt6 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
31.070,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 31070.25 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Freedos 21JN0005TX BT6Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.136,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 31136.43 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 I5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" Wuxga Freedos 21JN0005TX Bt6Satıcı: BT Teknoloji
31.738,34 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 31748.34