Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
29.856,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
1 29856.72 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 İ5-1335U 24 Gb 512 Gb Ssd 16" Wuxga Windows 11 Home 21Jn0005tx Bt22 31.196,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 31196.44 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Windows 11 Home 21JN0005TX BT22Satıcı: BT Teknoloji
31.613,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
3 31613.73 Lenovo Tp E16 G1 I5 1335U 24Gb 512Gb Ssd 16 Inç Wuxga W11H 21Jn0005Tx Bt22 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
32.112,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 32112.11 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" WUXGA Windows 11 Home 21JN0005TX BT22Satıcı: BT TEKNOLOJİ
32.180,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 32180.58 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 21Jn0005Tx Bt22 i5 1335U 16" 24 GB RAM 512 GB SSD Wuxga Windows 11 Home LaptopSatıcı: Bt Teknoloji
32.801,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 32801.61 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 I5-1335U 24 GB 512 GB SSD 16" Wuxga Windows 11 Home 21JN0005TX BT22Satıcı: BT Teknoloji
33.004,21 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 33014.21