Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
29.490,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 29490.17 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 İ5-1335U 8 Gb 1 Tbssd 16" Wuxga Windows 11 Pro 21Jn0005tx Bt40 30.837,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 30837.64 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 8 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Windows 11 Pro 21JN0005TX BT40Satıcı: BT Teknoloji
31.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 31250.00 Lenovo Tp E16 G1 I5 1335U 8Gb 1Tb Ssd 16 Inç Wuxga W11P 21Jn0005Tx Bt40 Dizüstü Bilgisayar SiyahSatıcı: BTTeknoloji
31.742,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 31742.63 Lenovo ThinkPad E16 Gen1 i5-1335U 8 GB 1 TBSSD 16" WUXGA Windows 11 Pro 21JN0005TX BT40Satıcı: BT TEKNOLOJİ
31.810,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 31810.29 Lenovo Thinkpad E16 Gen1 I5-1335U 8 GB 1 Tbssd 16" Wuxga Windows 11 Pro 21JN0005TX BT40Satıcı: BT Teknoloji
32.425,22 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 32435.22