Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkpad E16 G2 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD Freedos 16" Wuxga Dizüstü Bilgisayar 21MA002UTX 002 Satıcı: Elimar
78.849,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 78849.06
Lenovo Thinkpad E16 G2 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 16" Wuxga Fdos Dizüstü Bilgisayar 21MA008XTX 002 Satıcı: Elimar
78.849,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 78849.06
Lenovo Thinkpad E16 G2 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD Freedos 16" Wuxga Dizüstü Bilgisayar 21MA002UTX 002 - Siyah Satıcı: elimar
82.124,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 82124.31
Lenovo Thinkpad E16 G2 Ultra 7 155H 32GB 512GB SSD 16" Wuxga Fdos Dizüstü Bilgisayar 21MA008XTX 002 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
82.924,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 82924.31
Lenovo Thinkpad E16 Gen2 Intel Core Ultra 7 155H Ddr5 32GB 512GB SSD Intel® Aı Boost 16" Wuxga IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21MA002UTXF09 + Zetta Çanta - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Per4mance
91.629,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 91629.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK