Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 32GB 1tb SSD Freedos 16" Wuxga Dizüstü Bilgisayar 21MA002UTX 005 Satıcı: Elimar
82.649,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 82649.06
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 32GB 1tb SSD Freedos 16" Wuxga Dizüstü Bilgisayar 21MA002UTX 005 - Siyah
Satıcı: elimar | 7 yorum
86.920,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 86920.71
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 32Gb 1Tb Ssd Freedos 16" Wuxga Dizüstü Bilgisayar 21Ma002utx 005
Satıcı: Elimar
86.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 86999.00
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 21MA002UTX-005 96GB 512GB SSD Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Karinabilişim
162.441,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 162441.55
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK