Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21MA008XTX-F35 Ultra 5 125U 48 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
83.394,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 83394.17
Lenovo Thinkpad E16 21Ma008xtx Ultra 7 155H 48 Gb Ram 2 Tb Ssd 16 Freedos F35
Satıcı: KUANTUM SANAL
90.876,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 90876.00
Lenovo ThinkPad E16 21MA008XTX Ultra 7 155H 48 GB RAM 2 TB SSD 16 FreeDOS F35 Satıcı: KUANTUMSANAL
91.574,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 91574.65
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 48GB 2tb SSD 16" Wuxga Fdos Dizüstü Bilgisayar 21MA008XTX 007 Satıcı: Elimar
97.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 97849.05
Lenovo Thinkpad E16 21MA008XTX Ultra 7 155H 48 GB Ram 2 Tb SSD 16 Freedos F35
Satıcı: Kuantum
98.587,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 98587.20
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 48GB 2tb SSD 16" Wuxga Fdos Dizüstü Bilgisayar 21MA008XTX 007 - 2 TB - 48 GB
Satıcı: elimar | 1 yorum
102.906,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 102906.30
Lenovo Thinkpad E16 Gen 2 Ultra 7 155H 48Gb 2Tb Ssd 16" Wuxga Fdos Dizüstü Bilgisayar 21Ma008xtx 007
Satıcı: Elimar
102.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 102999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK