Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21MA009ATX-F3 Ultra 7 155H 8 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
60.650,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 60650.30
Lenovo ThinkPad E16 21MA009ATX Ultra 7 155H 8 GB RAM 1 TB SSD 16 FreeDOS F3 Satıcı: KUANTUMSANAL
62.656,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 62656.34
Lenovo ThinkPad E16 21MA009ATX Ultra 7 155H 8 GB RAM 1 TB SSD 16 Windows 11 Pro F4 Satıcı: KUANTUMSANAL
65.668,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 65668.66
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21MA009ATX-F10 Ultra 7 155H 16 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
66.482,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 66482.06
Lenovo Thinkpad E16 21MA009ATX Ultra 7 155H 8 GB Ram 1 Tb SSD 16 Freedos F3
Satıcı: Kuantum
67.454,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 67454.40
Lenovo Thinkpad E16 21MA009ATX Ultra 7 155H 16 GB Ram 1 Tb SSD 16 Freedos F9
Satıcı: Kuantum
70.697,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 70697.40
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
3 yorum