Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo Thinkpad E16 G3 21SR006UTX Laptop Fiyatları

Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21SR006UTX Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoMarket

71.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 71699.00
LENOVO THINKPAD 21SR006UTX U7-255H 32GB 1TB 16"FDOS - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Sunucu Pazar

72.502,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 72502.88
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21SR006UTX Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: incehesap

72.726,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 72726.86
LENOVO THINKPAD 21SR006UTX U7-255H 32GB 1TB 16"FDOS - 1 TB - 32 GB

Satıcı: incehesap | 1 yorum

73.228,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 73228.64
Lenovo Nb E16 Thınkpad 21sr006utx Ultra7 255h 32gb 1tb Ssd O/b 16 Dos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

74.021,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 74021.09
Lenovo Thinkpad E16 21Sr006utx Ultra 7 255H 32 Gb Ram 1 Tb Ssd 16 Freedos F21

Satıcı: KUANTUM SANAL

75.331,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 75331.40
Lenovo ThinkPad E16 21SR006UTX Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD 16 FreeDOS F21

Satıcı: KUANTUMSANAL

75.910,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 75910.56
Lenovo ThinkPad E16 21SR006UTX Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD Intel Arc 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

76.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 76539.00
LENOVO Thinkpad E16 G3 21SR006UTX U7-255H 32GB 1TB SSD 16'' Dos

Satıcı: incehesap

76.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 76599.00
LENOVO THINKPAD 21SR006UTX U7 255H 32GB 1TB 16″ FreeDOS Notebook 76.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 76599.00
LENOVO THINKPAD 21SR006UTX U7-255H 32GB 1TB 16"FDOS - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Ahm Bilişim | 1 yorum

76.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 76719.00
LENOVO Thinkpad E16 G3 21SR006UTX U7-255H 32GB 1TB SSD 16'' Dos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

76.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 76789.00
Lenovo ThinkPad E16 21SR006UTX Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD 16 FreeDOS F21

Satıcı: KUANTUM

77.637,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 77637.42
Lenovo Thinkpad E16 21Sr006utx Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd Intel Arc 16 Wuxga Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

78.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 78939.00
ThinkPad E16 Gen3 16" Ultra 7 255H 32GB Ram 1TB SSD 16" FreeDos Laptop 21SR006UTX 85.918,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 85918.81

Lenovo Thinkpad E16 G3 21SR006UTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo Thinkpad E16 G3 21SR006UTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo Thinkpad E16 G3 21SR006UTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356 mm
• Derinlik 249 mm
• Kalınlık 21.15 mm
• Ağırlık 1.63 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri Always On USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 2 (20Gbps) USB-C 3.2 Gen 2 (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 2 Adet Mikrofon 1080p Kızılötesi (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 64.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Lenovo Thinkpad E16 G3 21SR006UTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.