Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thınkpad L13 Gen 5 21R7003ATX Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 13.3″ Touch W11PRO Notebook - 32 GB
Satıcı: ONTEKNOLOJİ
83.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 83500.00
LENOVO THINKPAD L13 GEN 5 21R7003ATX ULTRA 7 255U 32GB 1TB SSD 13.3″ TOUCH W11PRO NOTEBOOK Satıcı: netsipariş
84.698,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 84698.38
LENOVO THINKPAD L13 GEN 5 21R7003ATX ULTRA 7 255U 32GB 1TB SSD 13.3″ TOUCH W11PRO NOTEBOOK Satıcı: Ebrar Bilgisayar
85.691,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 85691.19
Lenovo L13 G6 21R7003atx Ultra 7-255U 32Gb 1Tb Ssd O/B Intel Iris Xe 13.3" Dokunmatik W11p Siyah 2 İn 1 Notebook
Satıcı: Netsiparis
85.693,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 85693.60
Lenovo Thinkpad L13 2İn1 21R7003atx Ultra 7 255U 32Gb 1Tb Ssd 13.3 Wuxga Touch Windows 11 Pro
Satıcı: EbrarBilgisayar
88.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 88899.00
LENOVO L13 THINKPAD 2IN1 21R7003ATX U5-255U 32GB 1TB SSD 13.3" W11PRO Satıcı: Ebrar Bilgisayar
88.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 88989.00
Lenovo Thınkpad L13 Gen 5 21R7003ATX Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 13.3″ Touch W11PRO Notebook - 32 GB
Satıcı: netsiparis
91.137,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 91137.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK