Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
55.632,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 55632.15 LENOVO MWS ThinkPad P14S G2 i7-1165G7 32 GB 1 TB SSD 14" FHD 4GB T500 Windows 11 Home Mobil İş İstasyonu 20VX003VTX018Satıcı: NotebookStore
55.632,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 55632.16 LENOVO Mws Thinkpad P14s G2 I7-1165g7 32gb 1tb Ssd 14"fhd 4gb T500 W11h Iş Istasyonu 20vx003vtx018Satıcı: notebookstore
56.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 56099.00 Lenovo ThinkPad P14S G2 20VX003VTX018 i7-1165G7 32 GB 1 TB SSD T500 14" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
56.450,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 56450.16 Lenovo MWS ThinkPad P14S G2 i7-1165G7 32GB 1TB SSD 14"FHD 4GB T500 W11H İş İstasyonu 20VX003VTX018Satıcı: notebookstore
58.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 59009