Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkPad P14S Gen 5 21MFS2MQ00 R7 Pro-8840HS 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: OS
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 53999.00
Lenovo Thınkpad P14S 21MFS2MQ00 R7 Pro - 8840HS 16GB 512GB SSD Fdos 5 Yıl Yerinde Garanti
Satıcı: EK_AY bilişim
56.630,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 56630.40
LENOVO 21mfs2mQ00 Nbw P14s G5 Amd R7 Pro 16gb 5600mhz Sodımm 512gb Ssd Dos 5 Yıl Yerinde Garanti Satıcı: OS Bilişim
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 56999.00
Lenovo Thinkpad P14S Gen 5 21MFS2MQ00-F R7 Pro 8840HS 16 GB 512 GB SSD 14'' Dos WUXGA İş İstasyonu Satıcı: nettsepetimm
58.279,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 58279.06
Lenovo Thinkpad P14S Gen 5 21MFS2MQ00 Ryzen 7 Pro 8840HS 16 GB 512 GB SSD 14'' Wuxga Freedos Iş Istasyonu
Satıcı: OS BİLİŞİM
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 58999.00
ThinkPad MWS P14s G5 AMD R7 PRO 16GB RAM 5600MHz SODIMM 512GB SSD FreeDos 5YR ONSITE Laptop 21MFS2MQ00
61.489,65 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
58 dk önce
6 61489.65
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK