Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001MTX Laptop Fiyatları

Lenovo 16" Thınkpad P16V G2 21Kx001Mtx Ultra 7 165H-32Gb Ddr5 Ram-1Tb Nvme-8Gb Rtx 2000Ada-W11 Pro

Satıcı: netsipariş

161.440,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 161440.22
Lenovo 21Kx001mtx Mws P16v V2 Ultra-7 165H 16C 2X16gb 5600Mhz Sodımm 1Tb Ssd Nvıdıa Rtx2000ada 8Gb W11 Pro 16İn

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

172.699,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 172699.80
Lenovo ThinkPad P16V Gen 2 21KX001MTX Ultra 7 165H 32 GB 1 TB SSD RTX2000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: azomik

173.053,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 173053.06
LENOVO 16" THINKPAD P16V G2 21KX001MTX ULTRA 7 165H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX 2000ADA-W11 PRO

Satıcı: netsiparis

180.650,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 180650.80
Lenovo ThinkPad P16V Gen 2 21KX001MTX Ultra 7 165H 32 GB 1 TB SSD RTX2000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

184.076,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 184076.56
Lenovo ThinkPad P16V 21KX001MTX Ultra7 165H 32GB 1TBSSD RTX2000 16" WUXGA W11P Dizüstü İş İstasyonu

Satıcı: onlinealisverisyap

190.462,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 190472.26
Lenovo 16" Thınkpad P16V G2 21Kx001Mtx Ultra 7 165H-32Gb Ddr5 Ram-1Tb Nvme-8Gb Rtx 2000Ada-W11 Pro

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

200.684,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 200684.09
Lenovo 21KX001MTX MWS P16V Gen2 Intel Core Ultra 7 165H 32GB 1TB SSD NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 8GB W11Pro Taşınabilir İş İstasyonu - 1 TB - 32 GB

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

200.847,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 200847.29
LENOVO 16" THINKPAD P16V G2 21KX001MTX ULTRA 7 165H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-8GB RTX 2000ADA-W11 PRO

Satıcı: onlinealisverisyap

217.546,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 217546.22
LENOVO THINKPAD NBW 21KX001MTX P16V V2 ULTRA-7 165H 2X16GB 1TB SSD NVIDIA RTX2000ADA 8GB 16" W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

313.769,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 313769.19

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001MTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001MTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001MTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 365 mm
• Derinlik 262 mm
• Kalınlık 24.77 mm
• Ağırlık 2.22 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 165H
• İşlemci Temel Frekans 2.5 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.90 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.8 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on CPU Intel Flex Memory Access Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Hardware Shield Eligibility Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Standard Manageability (ISM) Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Total Memory Encryption - Multi Key Intel Trusted Execution Technology Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Virtualization Technology (VT-x) Intel Volume Management Device (VMD) Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) PCI Support 5.0 and 4.0 Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Express 7.0
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter and Human Presence Detection 5.0MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Audio Premium Intel vPro Enterprise
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.3 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.3 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AI Software Frameworks Supported by GPU OpenVINO AV1 Encode/Decode DirectML DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 ONNX RT OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6 VP9 Bitstream & Decoding WebGPU WindowsML

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001MTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.