Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001STX Laptop Fiyatları

Lenovo TP P16V V2 21KX001STX U9 185H 32GB 1TB 16"WUXGA W11P 8GB RTX3000 ADA Dizüstü iş İstasyonu - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Net.Sepetim

169.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 169999.00
Lenovo Ws P16V Ultra 9 185H 32GB 1tb SSD Rtx 3000 Ada 8gb 16" Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21KX001STX - Siyah

Satıcı: EK_AY bilişim

182.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 182400.00
Lenovo 21Kx001stx Mws P16v V2 Ultra-9 185H 16C 2X16gb 5600Mhz Sodımm 1Tb Ssd Nvıdıa Rtx3000ada 8Gb W11 Pro 16İn

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

193.758,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 193758.10
Lenovo  MWS P16V V2 21KX001STX FR1 Ultra 9 185H 32 GB DDR5 1 TB 8GB RTX 3000 ADA Windows 11 Pro 16" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: FARHA TECH

198.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 198499.00
LENOVO THINKPAD NBW 21KX001STX MWS P16 V2 ULTRA-9 185H 2X16GB 1X1TB SSD NVIDIA RTX3000ADA 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

261.101,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 261101.45
LENOVO THINKPAD NBW 21KX001STX MWS P16 V2 ULTRA-9 185H 2X16GB 1X1TB SSD NVIDIA RTX3000ADA 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

336.200,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 336200.22
LENOVO THINKPAD NBW 21KX001STX MWS P16 V2 ULTRA-9 185H 2X16GB 1X1TB SSD NVIDIA RTX3000ADA 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

350.894,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 350894.96

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001STX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001STX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001STX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 365 mm
• Derinlik 262 mm
• Kalınlık 24.77 mm
• Ağırlık 2.22 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 185H
• İşlemci Temel Frekans 3.8 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.1 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Express 7.0
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter and Human Presence Detection 5.0MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.35 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding

Lenovo ThinkPad P16v 21KX001STX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.