Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000BTX Laptop Fiyatları

Lenovo Thınkpad Nbw 21RS000BTX P16V G3 U7 255H 1X32G 1X1TB Nvıdıa RTXPRO2000 Balckwell 8gb W11P 3 Yıl Yerinde Garanti - Yok - 128 GB

Satıcı: ONTEKNOLOJİ

155.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 155500.00
Lenovo Thınkpad Nbw 21RS000BTX P16V G3 U7 255H 1X32G 1X1TB Nvıdıa RTXPRO2000 Balckwell 8gb W11P 3 Yıl Yerinde Garanti - Yok - 128 GB

Satıcı: teknostok

178.613,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 178613.23
LENOVO 21RS000BTX MWS P16v V3 ULTRA-7 255H 16C 2x16GB 5600MHz SODIMM 1TB SSD NVIDIA RTX PRO 2000 BLACKWELL 8GB W11 PRO 16in

Satıcı: onlinealisverisyap

182.996,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 183006.61
LENOVO THINKPAD NBW 21RS000BTX P16V G3 U7 255H 2X16GB 1X1TB SSD NVIDIA RTXPRO2000 B.WELL 8GB W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: notebookstore

185.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 185890.00
Lenovo MWS ThinkPad P16V U7 255H 32GB 1TB SSD 8 GB RTX PRO 2000 16" W11P İş İstasyonu 21RS000BTX

Satıcı: notebookstore

185.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 185890.00
Lenovo 21Rs000btx P16v G3 Ult7 255H 32Gb Ram 1Tb Ssd Rtx Pro2000 8Gb W11p

Satıcı: CKDATABİLİŞİM

193.387,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 193387.50
Lenovo MWS ThinkPad P16V G3 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 8 GB RTX PRO 2000 Blackwell 16" W11P İş İstasyonu 21RS000BTX

Satıcı: NotebookStore

212.594,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 212594.74

Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000BTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000BTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000BTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 361.5 mm
• Derinlik 248.6 mm
• Kalınlık 21.13 mm
• Ağırlık 1.82 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 96 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 (x1) Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri up to 4K/60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR with Privacy Shutte 5 MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 75.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000BTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.