Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
46.824,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 46824.69 Lenovo ThinkPad T14 G2 20W00058TX i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD MX450 14" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
47.755,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 47755.27 LENOVO Thinkpad T14 Gen2 Core I7 1165g7 16gb 512gb Ssd Fdos 2gb Mx450 14" Fhd 20w00058tx 20W00058TXSatıcı: Zitek Bilişim
48.164,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 48164.32 Lenovo ThinkPad T14 Gen2 20W1S1Hwtx i7 1165G7 14" 16 GB RAM 512 GB SSD 2 GB Mx450 FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: zitek bilişim
49.495,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 49495.76 Lenovo Thinkpad T14 Gen2 İntel Core i7 1165G7 16GB 512GB SSD Freedos 2GB MX450 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 20W00058TXSatıcı: Zitek Bilişim
49.998,44 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 50008.44 Lenovo Thinkpad T14 Gen2 Intel I7 1165G7 32 GB 512 GB SSD Freedos 2gb MX450 14" Fhd 20W00058TX ZI703 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
51.687,21 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 51697.21