Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
38.884,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 38884.23 Lenovo T14 G2 Amd Ryzen 7 Pro 5850U 48Gb 512Gb Ssd 14" W11p Tasinabilir Bilgisayar 20Xls3futx023Satıcı: Notebook Store
41.666,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 41666.09 Lenovo T14 G2 Amd Ryzen 7 Pro 5850U 48GB 512GB SSD 14" W11P Taşınabilir Bilgisayar 20XLS3FUTX023Satıcı: notebookstore
44.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 44109 LENOVO T14 G2 AMD Ryzen 7 Pro 5850U 48GB 512GB SSD 14\" W11P Taşınabilir Bilgisayar 20XLS3FUTX023 44.106,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 44116 LENOVO T14 G2 AMD Ryzen 7 Pro 5850U 48GB 512GB SSD 14" W11P Taşınabilir Bilgisayar 20XLS3FUTX023Satıcı: NotebookStore
47.163,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 47163.40