Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
51.037,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 51037.66 Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 21AH00CSTX044 i7-1255U 48 GB 256 GB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
51.318,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 51318.69 LENOVO Thinkpad T14 Gen3 I7-1255u 48 Gb 256 Gb Ssd 14" W11p Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21ah00cstx044 21AH00CSTX044Satıcı: notebookstore
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 51999.00 Lenovo Thinkpad T14 Gen3 i7 1255U 48 GB 256 GB SSD Windows 11 Pro 14" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 21AH00CSTX044Satıcı: notebookstore
54.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 54309 Lenovo Thinkpad T14 Gen3 i7-1255U 48 GB 256 GB SSD 14" W11P FHD Taşınabilir Bilgisayar 21AH00CSTX044Satıcı: NotebookStore
58.718,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 58718.51