Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
53.058,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 53058.89 Lenovo Thinkpad T14 Gen3 i7-1255U 24 GB 2 TB SSD 14" W11P FHD Taşınabilir Bilgisayar 21AH00CSTX057Satıcı: NotebookStore
53.928,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 53928.72 Lenovo Thinkpad T14 Gen3 I7-1255U 24Gb 2Tb Ssd 14 Inç W11P Fhd 21Ah00Cstx057 SiyahSatıcı: NotebookStore
54.106,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 54106.11 Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 21AH00CSTX057 i7-1255U 24 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
54.675,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 54675.74 Lenovo Thinkpad T14 Gen3 Intel Core i7 1255U 24 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 14" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 21AH00CSTX057Satıcı: notebookstore
56.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 56109