Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Thinkpad T14 Gen 6 21QC00CKTX U7-255U 32 GB 1 Tb SSD 14'' Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Vesa Teknoloji | 2 yorum
92.141,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 92141.81
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Ultra 7-255U 32GB 1TB SSD 14" Freedos Laptop, Notebook 21QC00CKTX Satıcı: notebookstore
91.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 91990.00
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 21QC00CKTX Ultra 7 255U 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
95.588,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 95588.60
ThinkPad T14 Gen 6 Ultra 7 255U 32GB RAM 1TB SSD 14" FreeDos Laptop 21QC00CKTX
96.145,05 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
59 dk önce
4 96145.05
Lenovo Thinkpad T14 Gen 6 21QC00CKTX U7-255U 32 GB 1 Tb SSD 14'' Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: notebookstore | 2 yorum
98.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 98990.00
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 Ultra 7-255U 32GB 1TB SSD 14" Freedos Laptop, Notebook 21QC00CKTX Satıcı: NotebookStore
103.542,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
6 103542.11
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK