Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
48.963,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 48963.76 Lenovo ThinkPad T15 20W4S0B3TX024 NVIDIA GeForce MX450 Intel Core i7-1165G7 16 GB RAM 1 TB SSD 15.6 inç Full HD Windows 10 Pro Dizüstü BilgisayarSatıcı: notebookstore
51.134,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 51134.55 LENOVO ThinkPad T15 i7 1165G7 16 GB 1 TB SSD 15.6"FHD 2GB MX450 Windows 10 Pro 20W4S0B3TX024Satıcı: notebookstore
52.246,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 52256 Lenovo Thinkpad T15 Intel Core i7 1165G7 16 GB 1 TB SSD 2 GB MX450 Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 20W4S0B3TX024Satıcı: notebookstore
52.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 52509 LENOVO ThinkPad T15 i7 1165G7 16 GB 1 TB SSD 15.6"FHD 2GB MX450 Windows 10 Pro 20W4S0B3TX024Satıcı: NotebookStore
56.172,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 56172.83